Výhody 3D Memories

Jaké jsou výhody 3D Memories a včem spočívá jedinečnost našich výrobků?

Při přípravě našich produktů jako jsou 3D Memories odlévacích sady, Kouzelné otisky, Stříbrné osobní šperky z 3D odlitku nebo otisku nožičky a ručičky, barevné otisky, aj. jsme vycházeli jak z vlastních zkušeností s odléváním a otiskováním dětských nožiček a ručiček, tak z přání a potřeb našich přátel a Vás zákazníků. Na prvním místě pro nás byla vždy bezpečnost použití pro Vás i Vaše miminka, stejně tak jako kvalita všech komponentů, které používáme.

Naším přáním je, abyste si mohli vytvořit opravdu krásnou vzpomínku v podobě 3D odlitku, otisku nožičky a ručičky nebo originálních stříbrných osobních šperků, které Vám budou připomínat neopakovatelné okamžiky Vašeho společného života.

Chtějte pro své děti víc. 3D Memories - Kvalita ověřená rodiči!
Ověřeno zákazníky a Garance nákupu

Spokojenost zákazníků

 • Certifikáty: Ověřeno zákazníky a Garance nákupu
Více hmoty na 3D odlitky

Více hmoty na 3D odlitky - 200g prášku na výrobu formy (2-4 odlitky)

 • Každá 3D Memories odlévací sada obsahuje 200g prášku na výrobu formy.
 • Toto množství by Vám mělo umožnit zhotovit si více 3D odlitků. Z nich si následně můžete vybrat ten nejlepší pro umístění do rámečku.
 • Dále si můžete zakoupit samostatný prášek na výrobu 3D odlévací formy (150g) a zhotovit si ještě více 3D odlitků, kterými můžete obdarovat své blízké nebo zhotovit 3D odlitek i starším sourozencům.
Extra hluboké rámečky

Extra hluboké dřevěné rámečky - 45 mm

Kvalitně zpracované rámečky

Velmi kvalitně zpracované dřevěné rámečky a kvalitní pasparty

 • Naše rámečky jsou vyráběny na zakázku rodinným rámařstvím s více než stoletou tradicí. Jako materiál je použito olšové a tropické dřevo.
 • Extra hluboké rámečky z olšového dřeva jsou výjimečné nejen svojí hloubkou 45mm, kterou nabízíme jako jediní na českém trhu, ale i vysokou kvalitou zpracování.
 • Každá 3D Memories odlévací sada s rámečkem obsahuje kvalitní barevné pasparty. Celkem si můžete vybrat ze 6 barevných odstínů: růžová, modrá, žlutozelená, oranžová, lila a tmavě hnědá. Kombinace pro chlapečka a pro holčičku. Tloušťka pasparty je 1,4 mm.
 • Jednoduché a spolehlivé připevnění paspart a fotografie do rámečku bez použití lepidla nebo hřebíčků.
Bezpečné použítí - atest SZÚ

Bezpečné použití pro Vás i Vaše miminka

 • Prášek z mořských řas potřebný k výrobě 3D Memories odlévací formy je zcela bezpečný.
 • Jeho zdravotní nezávadnost a šetrnost k pokožce miminek byly testovány Státním zdravotním ústavem v Praze (SZÚ), kde úspěšně prošel chemickým a mikrobiologickým vyšetřením, zkouškou na přítomnost těžkých kovů a testem stanovení kožní snášenlivosti. Splňuje tak požadavky zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a vyhlášky MZ č. 84/2001 Sb., o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let.
 • Prášek dále obsahuje šetrný barevný indikátor (bez agresivních látek, které mohou dráždit pokožku), který Vám pomůže při přípravě odlévací formy změnou barvy určit fázi pracovního postupu.
Zachycení detailu

3D Memories odlitky a otisky zachytí i nejmenší detaily oproti běžným otiskům

 • 3D odlitek: Odlévací hmota je tekutá, takže se snadno dostane i do malých skulinek mezi prstíčky miminek. Jistě budete sami překvapeni, jak přesně 3D odlitek zachytí všechny jemné vrásky a nehtíky, stejně tak jako velikost a tvar ručiček i nožiček.
 • Barevné otisky: Otisk pomocí Kouzelných otisků 3D Memories jsou velmi detailní a jejich vytvoření je rychlé a jednoduché. Stačí potřít bezbarvým ubrouskem a otisknout na speciální papír. Kouzelný otisk se Vám objeví okamžitě po přiložení nožičky nebo ručičky na papír.
Opravdu kompletní sady

Jediné opravdu kompletní sady

 • 3D Memories odlévací sady s rámečky obsahují vše potřebné. Nemusíte si například lámat hlavu, v jaké nádobě a čím rozmícháte sádru, pomocí čeho připevníte 3D odlitek na zadní stranu rámečku, jak rámeček zavěsíte na zeď apod..
 • Odlévací sady s rámečky obsahují:
  200g prášku z mořských řas pro výrobu 3D odlévací formy
  200g kvalitní sádry
  rámeček z kvalitního dřeva, pasparty - vždy barevnou variantu pro holčičku a chlapečka, odlévací misky, špachtli na míchání, háček na zavěšení, brusný papír pro konečnou úpravu zadní strany odlitku, oboustranný lepící pěnový štítek, zastřelené plíšky pro uchycení zadní strany rámečku a podrobný návod. Osah jednotlivých 3D Memories odlévacích sad se liší, podrobný obsah jednotlivých sad viz. 3D Memories odlévací sady.
  *týká se pouze sad s rámečky
Slevy pro fanoušky z Facebooku a při opakovaném nákupu

Pro naše přátele z Facebooku sleva na zboží 5%. Pro naše stálé zákazníky sleva na zboží 10%.

Levná doprava

Expedice zboží každý pracovní den - levné poštovné

 • Zboží expedujeme zpravidla každý pracovní den.
 • Nabízíme několik způsobů doručení za nízké ceny poštovného. DPD, Zásilkovna.cz, Česká pošta - malé zásilky.
 • Zasíláme na Slovensko
Výdejní místa

Výdejní místa

 • Výdejní místo >  Oprava obuvi - Expres Servis Lehečka (Praha 1)
  Legerova pasáž - podchod pod ulicí Legerova, nad stanicí metra Muzeum, směrem k Vinohradské ulici. Mapa
 • Výdejní místo >  3D Memories (Praha 5)
  Po předem domluveném termínu odběru si můžete zboží vyzvednout přímo na adrese: Spotřebitelská 484, 155 31 Praha 5 - Lipence. Mapa
 • Výdejní místa ČR a SR >  Zásilkovna.cz
  Mapa výdejních míst