play_circle_filled

Videonávody


Vytvoření 3D odlitku nožičky

Podrobný návod jak vytvořit 3D odlitek nožičky

Vytvoření Kouzelného otiskuphoto_camera

Fotonávody

foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5
foto 6
foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5
foto 6foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5
chrome_reader_mode

Textové návody

Vytvoření 3D odlitku

1. Výroba odlévací formy

Před zahájením výroby 3D odlévací formy, si předem připravte:
- sáček s práškem pro přípravu odlévací formy (označen samolepkou), odlévací vaničku*, vlažnou vodu, kuchyňskou metličku nebo přiloženou špachtli*, kuchyňskou váhu, odměrku

Do vody vmíchejte prášek v poměru 1:3,5 (prášek : voda). Doba míchání je cca 35 sekund. V této fázi má hmota růžovo-fialovou barvu. V momentě, kdy hmota postupným světláním změní barvu na šedou, vložte ručičku nebo nožičku, tak aby se nikde nedotýkala nádoby.

Vyčkejte cca 1 minutu do úplného ztuhnutí hmoty. V této fázi má hmota světle-modrou barvu. Na dotyk je tuhá, ale stále pružná. Svou konzistencí připomíná tuhou želatinu, proto ručička nebo nožička jde lehce vytáhnout. Pokud jste se ujistili, že je hmota skutečně zatuhlá, můžete ručičku / nožičku vytáhnout ven.

Fáze pracovního postupu:

Fáze pracovního postupu provýrobu 3D odlitku nožičky nebo ručičky


2. Výroba 3D odlitku

K výrobě 3D odlitku si předem připravte:
- sáček se sádrou, odlévací vaničku*, studenou vodu, špachtli na míchání*

Do vody vsypte potřebné množství sádry a míchejte špachtlí. Vzniklá hmota by měla mít konzistenci palačinkového těsta. Do odlévací formy vlijte takto připravenou sádru a nechte zatuhnout. Po cca 45 min můžete 3D odlitek z formy vyjmout a nechat úplně vyschnout.


3. Vložení 3D odlitku do rámečku*

V případě potřeby můžete zarovnat zadní stranu 3D odlitku přiloženým brusným papírem a otřít jí vlhkým hadříkem, aby byla zbavena prachu. Po vyschnutí přilepte přiložený oboustranný pěnový lepící štítek na zadní stranu 3D odlitku.

Pokud zadní strana odlitku nebude zbavena veškerého prachu nebo 3D odlitek nebude úplně vyschlý, samolepící štítek nebude dostatečně držet nebo se nepřilepí!

U 3D Memories odlévacích sad baby s hlubokým rámečkem si můžete vybrat barevnou paspartu. Následně přilepte 3D odlitek na barevnou paspartu a tu připevněte na zadní stranu rámečku. Na závěr přitlučte háček na zavěšení.

U 3D Memories odlévacích sad baby se dvěmi rámečky pro fotografii a 3D odlitek si můžete zvolit, zdali rámečky zavěsíte na šířku nebo na výšku. Přiložený háček přitlučte na zadní strany rámečků. Fotografii a paspartu vložte do rámečků. Nakonec přilepte 3D odlitek na paspartu.

3D Memories odlévací sady baby s mělkým rámečkem - přiložený háček přitlučte na zadní stranu rámečku. Paspartu vložte do rámečku na kterou následně přilepte 3D odlitek.


Věříme, že si společně s Vaším miminkem vytvoříte krásné a neopakovatelné 3D Memories - vzpomínky.


Podrobný návod v českém jazyce je součástí každé 3D memories odlévací sady.
* tyto informace se týkají pouze 3D Memories odlévacích sad s rámečky
Vytvoření Kouzelného otisku

foto 5
1. Natržením otevřete přiložený sáček s napuštěným ubrouskem a vyjměte ubrousek ven.
2. Čistou nožičku nebo ručičku potřete tímto ubrouskem po celé ploše chodidla nebo dlaně včetně prstů.
3. Potřenou nožičku nebo ručičku lehce položte celou plochou na speciální přiložený papír, který je součástí balení a to na jeho hladší a lesklejší straně. V balení je papír vložen touto stranou nahoru.
4. Otisk vznikne okamžitě po přiložení nožičky nebo ručičky na speciální papír. Pro další otisky je nutné celý postup opakovat.
5. Po ukončení otiskování omyjte mastnou pokožku, která přišla do styku s ubrouskem, mýdlem a vodou.

Nesahejte na papír rukou, kterou jste dítěti potírali ručičku nebo nožičku, mohou tak vzniknout nežádoucí otisky.S touto sadou zhotovíte tolik otisků, kolik se jich vejde na papírové archy, které jsou součástí balení.