Již od roku 2010 vyrábíme originální a kvalitní produkty pro zachycení a uchování neopakovatelných okamžiků v životě dětí a miminek. Nabízíme oblíbené 3D odlévací a otiskovací sady pro odlitky a otisky nožiček a ručiček. Jako jediní Vám vyrobíme originální stříbrné osobní šperky z otisku nebo 3D odlitku nožičky a ručičky, hrnky s vlastním otiskem a šperky z chirurgické oceli s fotografií nebo otiskem. Také Vám na zakázku zhotovíme 3D odlitky rukou miminek, dětí i dospělých.

Našim přáním je, abyste si mohli vytvořit opravdu krásnou vzpomínku v podobě 3D odlitku, otisku nožičky a ručičky nebo originálních stříbrných osobních šperků, které Vám budou připomínat neopakovatelné okamžiky Vašeho společného života.

Při přípravě našich produktů jako jsou 3D Memories odlévacích sady, Kouzelné otisky, Stříbrné osobní šperky z 3D odlitku nebo otisku nožičky a ručičky, barevné otisky, aj. jsme vycházeli jak z vlastních zkušeností s odléváním a otiskováním dětských nožiček a ručiček, tak z přání a potřeb našich přátel a Vás zákazníků. Na prvním místě pro nás byla vždy bezpečnost použití pro Vás i Vaše miminka, stejně tak jako kvalita všech komponentů, které používáme.

Nabízíme výrobky a služby v takové kvalitě, v jaké bychom si je s radostí pořídili sami pro sebe!

Ludmila Zájedová, DiS.

Kontakt:
Spotřebitelská 484
155 31 Praha 5 - Lipence
email info@3D-Memories.cz
phone +420 603 588 179 Infolinka