3D Memories odlévací sady

Odlévací sady

fingerprint
3D odlévací sady jsou určeny pro 3D odlitek nožiček a ručiček miminek i starších dětí. 3D odlitek věrně zachytí jejich velikost, tvar i nejmenší detaily.
favorite_border
3D odlitek nožičky zachytí neopakovatelný okamžik v životě vašeho miminka. Vytvoříte si tak v podobě 3D odlitku nožičky nebo ručičky tu „Nejkrásnější vzpomínku“, na to jak bylo maličké a roztomilé.
card_giftcard
3D odlévací sady jsou originálním a nezapomenutelným dárkem k narození miminka. Vytvořeným 3D odlitkem nožičky a ručičky v kvalitním dřevěném rámečku také udělá velikou radost babičkám a dědečkům.
Oblíbené české odlévací sady 3D memories obsahují vše potřebné pro vytvoření 3D odlitku nožičky a ručičky, uchycení odlitku v rámečku a zavěšení rámečku na zeď.

Nemusíte si tak lámat hlavu, v jaké nádobě a čím rozmícháte sádru, jak přilepíte 3D odlitek k paspartě, jak upevníte paspartu v rámečku nebo za co pověsíte rámeček na zeď. Dále odlévací sady s rámečky obsahují 200 g prášku na vytvoření odlévací formy* a 200 g sádry pro vytvoření 3D odlitků* (*týká se i sady bez rámečku). Samozřejmě nechybí ani kvalitní pevné pasparty, odstín pro holčičku a chlapečka.

Zboží v kategorii

Existuje 11 produktů.

Zobrazení 1-11 z 11 položek
check_circle

Přednosti 3D Memories odlévacích sad a 3D odlitků nožiček a ručiček

  • Kvalitní české dřevěné rámečky.
  • Rámečky vyráběné v rodinném rámařství.
  • Více hmoty na 3D odlitky - 200g
  • 3D odlévací sady obsahují barevné pasparty v těchto odstínech: růžová, světle modrá, žlutozelená, oranžová, lila, tm. hnědá. Barvy pro holčičku i chlapečka.
  • Kvalitní pevné pasparty (1,4 mm).
  • Jednoduché a spolehlivé připevnění pasparty a fotografie do rámečku bez použití lepidla nebo hřebíčků.
  • 3D odlévací sady nebo vytvořený 3D odlitek v rámečku jsou originálním a nezapomenutelným dárkem k narození miminka.
  • Rozdíl mezi 3D odlitky vytvořené pomocí 3D Memories odlévacích sad a běžnými otisky. Ukázka 3D odlitků nožiček.
info_outline Chcete dodat Vašim 3D odlitkům jedinečný vzhled. Například zlatý, stříbrný nebo měděný? Použijte naše kvalitní Kolorovací barvy. Snadno se na 3D odlitek nanáší a výsledek stojí za to.