Osobní šperky 3D Memories z 3D odlitku nebo barevného otisku nožičky a ručičky

Osobní šperky

favorite_border
Již od roku 2014 společně s Vámi a Vašimi dětmi vytváříme osobní šperky z 3D odlitku nebo barevného otisku nožičky nebo ručičky, které dělají radost Vám i Vašim blízkým.
copyright
Originální a jedinečné osobní šperky z 3D odlitku a barevného otisku nožičky či ručičky dětí a miminek nebo šperk s vygravírovaným otiskem a fotografií jsou trvalou hodnotnou památkou.
exposure_plus_1
Objednání dvou a více stejných stříbrných šperků je pro Vás cenově výhodnější. Můžete udělat radost nejen sobě, ale i babičkám. :)

Zboží v kategorii

Existuje 22 produktů.

Zobrazení 1-22 z 22 položek
logo Osobní šperky 3D Memories

Postup při výrobě osobních šperků

vytvoření 3D odlitku, barevného otisku, fotografie

Vytvoření 3D odlitku, barevného otisku, fotografie

3D odlitek zhotovíte pomocí 3D Memories odlévacích sad. Na otisky nožičky nebo ručičky použijte Kouzelné otisky. Pokud již máte 3D odlitek nebo otisk nožičky a ručičky vytvořený, zašlete nám jej. V případě fotografie, dbejte na to, aby dítě na fotografii mělo za sebou nejlépe bílé nebo barevně jednotné pozadí.
Odeslání 3D odlitku nebo barevného otisku

Odeslání 3D odlitku nebo barevného otisku ke zpracování

3D odlitek a barevný otisk nožičky nebo ručičky nebo fotografii nám zašlete Českou poštou, vše vám nepoškozené vrátíme zpět. Barevný otisk a fotografii můžete poslat na email: info@3D-Memories.cz.
zaplacení zálohy

Zaplacení zálohy

Před zahájením výroby osobního šperku Vás vyzveme k zaplacení zálohy ve výši 50% z ceny stříbrného šperku a 70% z ceny zlatého šperku.
výroba osobního šperku

Výroba osobního šperku

Náš tým odborníků pro Vás vyrobí jedinečný osobní stříbrný šperk z 3D odlitku nebo barevného otisku nožičky a ručičky nebo osobní šperk z chirurgické oceli s vygravírovaným otiskem nožičky, ručičky nebo fotografie.
krásná vzpomínka

Krásná vzpomínka

Úžasný a hodnotný osobní šperk Vám zašleme v dárkové krabičce. Darovat ho můžete k narození miminka, k 1. narozeninám, křtinám, Vánocům, atd. .
check_circle

Čím jsou 3D Memories osobní šperky tak výjimečné

  • Osobní šperky zhotovené přesně podle 3D odlitku nebo barevného / kouzelného otisku nožičky a ručičky.
  • Originalita a jedinečnost, která potěší nejen každou maminku a babičku, ale i tatínka a dědečka.
  • Šperky vyrábíme s láskou a osobním přístupem ve spolupráci s profesionálními zlatníky.
  • Úžasný a hodnotný dárek k narození miminka, k 1. narozeninám, křtinám, Vánocům atd. Darovat můžete šperk nebo poukázku na výrobu šperku.
  • Stříbrné osobní šperky z 3D odlitku i otisku jsou ze stříbra o ryzosti 925, které je pevné, kvalitní, zlatníky osvědčené a nejčastěji používané pro výrobu šperků. Šperky vyráběné ze zlata mají ryzost 585.
  • Osobní šperky z chirurgické oceli jsou vyrobeny z chirurgické oceli typu 316L, která je hypoalergenní, velmi tvrdá, odolná proti poškrábání a je barevně stálá.
  • Můžete si vybrat materiál, tvar, 2D nebo 3D ve stříbrném i zlatém provedení nebo šperk z chirurgické oceli s otiskem či fotografií vygravírované diamantem. Na Vaše přání Vám vyrobíme originální šperky dle Vaší předlohy.
  • Jsme registrováni u Puncovního úřadu a každý šperk je označen podle puncovního zákona.