thumb_up

Jovanka Vojtková doporučuje 3D Memories

Jovanka Vojtková s Adámkem 2016


3D odlitky Adámka ološových rámečcích s fotografií- Jovanka Vojtková 2012
Adámek

„3D Memories vřele doporučuji všem maminkám, především pro jejich kvalitu a profesionalitu.“
Jovanka Vojtková s Bertíkem a Adámkem 2016


3D odlitky Adámka a Bertíka v ološových rámečcích - Jovanka Vojtková 2016
Bertík

„Opět mi bylo potěšením s vaší firmou 3D Memories spolupracovat na odlitcích Bertíkových ručiček a nožiček. Velké díky patří paní Zájedové za naprosto profesionální, milý a hlavně trpělivý přístup a zaručený výsledek.“


„Po narození Adámka jsme si užívali prvních dnů společného života. Viděla jsem, jak mi doslova roste před očima.
V tu chvíli jsem chtěla zastavit čas nebo alespoň zachytit, jaký je roztomilý, maličký a uchovat si tak vzpomínku na tyto neopakovatelné okamžiky.
Přemýšlela jsem, jak to nejlépe udělat...
Z časopisu pro maminky jsem se dozvěděla o 3D Memories odlévacích sadách. 3D odlitky mě ihned zaujaly, přesně po něčem takovém jsem toužila.
Nejprve jsem si vybrala odlévací sadu s olšovými rámečky, ale nakonec mě zaujaly 3D odlitky na klíč, proto jsem odlévání svěřila profesionálùm. Spolu s odlitky na klíč jsem si objednala i barvy na otisky dětských ručiček, abych mohla Adámkovi udělat barevné otisky do jeho deníčku.
Když se dnes dívám na odlitky malinkatých, tak něžných ručiček a nožiček, jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro 3D Memories. Díky nim máme krásnou vzpomínku na naše první společné dny.
3D Memories vřele doporučuji všem maminkám, především pro jejich kvalitu a profesionalitu.“
Reference - hodnocení
podpis Jovanky Vojtkové
Darujeme české Vánoce

Díky 3D Memories vznikají vzpomínky na celý život3D Memories

Pokud nevíte, co darovat prarodičům svých miminek nebo těhotné kamarádce, odpověď najdete v 3D Memories. Můžete tak babičce a dědečkovi udělat radost kvalitním odlitkem ručiček a nožiček vašeho miminka, sobě koupit šperk či hrnek s otiskem a těhotné kamarádce samotnou sadu na 3D odlévání.

Takovýto dar je od srdce a rozhodně nezapadne do ztracena.
Na začátku stála touha zachytit to, jak je dcera malinká

Když se Ludmile před více než 10 lety narodila dcera, chtěla si vzpomínky na to, jak je malinká, uchovat. Ale jak? Koupila si sadu na odlitky jejích nožiček a ručiček. Odlévání se jí líbilo, ale nebyla spokojená s kvalitou. Ani napoprvé, ani napodruhé… Až se rozhodla, že si vytvoří vlastní odlévací sadu s kvalitním dřevěným rámečkem vyrobeným v Čechách, který bude dost hluboký, aby se do něj odlitek vešel. Sadu se vším potřebným.

Pro Lídu byla samozřejmě důležitá také bezpečnost používaných materiálů, jde přece o miminko. Po dlouhém zjišťování, co a jak dělat, nechala prášek pro výrobu odlévací formy otestovat u SZÚ.

3D Memories osobní šperk - náramek s otiskem ručičky


A tak se začalo odlévat

„Z odlévání jsem byla úplně nadšená,“ popisuje Ludmila své pocity. První odlitky zkoušela na své tehdy rok a půl staré dcerce. Další vzorky vznikaly také díky kamarádkám, které pro ně ochotně půjčovaly své děti. A když Lída čekala syna, vzniklo i její „třetí dítě“, firma s e-shopem 3D Memories.

Nezůstalo však pouze u odlévacích sad. Postupně začaly přibývat různé varianty rámečků k odlitkům, osobní šperky z odlitků ručiček a nožiček, ale také hrnečky s těmito otisky. Sady postupně procházejí proměnou, aby byly co nejvíce ekologické. A kromě toho všeho nabízí 3D Memories totéž i pro zvířecí mazlíčky.

Kouzelné otisky a šperky z odlitku a otisku nabízela Ludmila jako první v Čechách. A letos v listopadu její e-shop slaví již 10. narozeniny.

Kromě výše zmíněného připravila ve spolupráci s Perinatálním hospicem Dítě v srdci speciální sady pro Kouzelné otisky, jež budou zdarma dostávat rodiče, kteří si své miminko domů nikdy nepřinesou. „Jsem ráda, že rodičům můžeme pomoci uchovat vzpomínku. Je to totiž to jediné, co jim zůstane.“Ekologie a kvalita ruku v ruce

Ludmile není lhostejná ekologická stopa, kterou zanechá. K balení svých produktů tak používá ekologicky odbouratelné sáčky a recyklované obaly a výplně ze zásilek, které sama obdrží.

Zakládá si také na vysoké kvalitě. Co nejvíc komponentů pořizuje v Čechách, od českých výrobců. Šperky vyrábí ze stříbra, chirurgické oceli a na vyžádání i ze zlata.

V neposlední řadě si Ludmila zakládá na dobrých vztazích se zákazníky a ráda plní jejich specifická přání. Nejlepší odměnou je pro ni totiž spokojenost zákazníků.

3D Memories osobní šperk - kolečko s otiskem nožičekNejkomplexnější nabídka v oblasti odlitků a otisků v ČR

Ano, přesně tohle je 3D Memories.

Inspirací jsou Lídě především speciální přání zákazníků, ale také již existující věci v zahraničí. Kromě webu se můžete podívat i na jejich FacebookInstagram.

A tyhle produkty jsou ty nej:

Odlévací sady pro odlitky ručiček a nožiček – Odlévací sady v novém kabátě, nové rámečky a barvy. Díky sadě vznikne hmatatelná vzpomínka na první společné dny. Protože děti tak rychle rostou, že člověk za chvíli ani nevěří, jak byly malinké.

Odlévací sada Semknuté ruce pro dospělé nebo dospělého s dítětem – Sada pro domácí odlévání semknutých rukou. Odlitek je oblíbený u novomanželů, ale i těch věčně zamilovaných. Skvělý tip na společný zážitek nejen na sv. Valentýna.

Stříbrné osobní šperky z otisku – Každý šperk je originál s přeneseným otiskem ručiček nebo nožiček, stačí dodat otisk chodidla či dlaně na papíře.

Hrnečky s vlastním otiskem – Každý den můžou hrnečky dělat radost babičce a dědečkovi, kteří se svými vnoučátky mohou být alespoň tímto způsobem denně. Tyto hrnečky ale mají v oblibě také samotné děti. Jako by je měly podepsané. Stačí dodat otisk na papíře a do dvou týdnů máte hrneček doma.

Zákazníci bývají nadšeni z detailního zachycení kresby kůže na 3D odlitcích a Kouzelných otiscích. Šperky často objednávají i sami pro sebe a z Kouzelných otisků jsou doslova paf.

Navíc to není jen nějaká věc, ale výrobek spojený se společným zážitkem. Jak říká slogan 3D Memories, je to „Vzpomínka, na kterou si můžete sáhnout“.
Osobní šperk na přání - Kuruc


„Dobrý den, děkuji za vyrobený přívěsek. Moc se mi líbí a ráda ho nosím. :)Děkuji, že jste mi vyšli vstříc. Hodně úspěchů přeji!“
Reference - hodnocení
Daniela Kuruc
Osobní šperk z 3D dolitku ručicky - zlatý


„Ráda bych poděkovala firmě 3D Memories za originální obrázek do dětského pokojíčku a snad ještě více za úžasné zpracování osobního přívěsku na můj náramek, který se stal mou srdcovkou. Určitě stojí za zmínku velmi milé avšak profesionální chování paní majitelky, která má s dětmi nesmírnou trpělivost a přitom se maminkám vždy snaží vyhovět. Přeji Vám mnoho spokojených rodičů minimálně tak, jako jsem já s Vašimi výrobky.“
Reference - hodnocení
Alena Červenková
Osobní šperk srdíčko


„Mám již druhé srdíčko s otisky našich dětí. Je to krásný a originální dárek pro mou manželku. Děkuji a doporučuji.“
Reference - hodnocení
Ing. Lukáš Hák“
Osobní šperk z otisku ručiček sourozenců


„Mým přáním bylo zvěčnit si ručičky svých dětí a navždy je nosit při sobě. Pak jsem náhodou narazila na tento obchod, kde taková přání plní. Neváhala jsem a kontaktovala. Domluva byla vynikající, se vším mi vyšli vstříc a cokoliv jsem potřebovala pozměnit či předělat bylo poté zrealizováno přesně podle mých představ. S výsledkem jsem byla natolik spokojena, že se sem vracím, kdykoliv chci dát dárek, který zahřeje u srdce.“
Reference - hodnocení
Klára Urushadze


„Přeji hezký den, medailonek jsem dnes obdržela. Moje představa byla stejná jako realizace. Jsem moc spokojená a děkuji Vám za ochotu a rychlost."
Reference - hodnocení
Zdenka Houhová