Infolinka
Rádi Vám zavoláme zpět.
Dárkové poukazy na stříbrené osobní šperky 3D Memories
Ověřeno zákazníky
Heuréka - Garance nákupu
Záruka kvality a bezpečnosti odlitků a otisků nožiček a ručiček pro děti od 0 letVýhody 3D Memories

Při přípravě našich produktů jako jsou 3D Memories odlévacích sady, Kouzelné otisky, Stříbrné osobní šperky z 3D odlitku nebo otisku nožičky a ručičky, barevné otisky, aj. jsme vycházeli jak z vlastních zkušeností s odléváním a otiskováním dětských nožiček a ručiček, tak z přání a potřeb našich přátel a Vás zákazníků.

Na prvním místě pro nás byla vždy bezpečnost použití pro Vás i Vaše miminka, stejně tak jako kvalita všech komponentů, které používáme.

Našim přáním je, abyste si mohli vytvořit opravdu krásnou vzpomínku v podobě 3D odlitku, otisku nožičky a ručičky nebo originálních stříbrných osobních šperků, které Vám budou připomínat neopakovatelné okamžiky Vašeho (společného) života. 

Ctějte pro své děti víc. 3D Memories - Kvalita ověřená rodiči!


 

Jaké jsou výhody 3D Memories a včem spočívá jedinečnost našich výrobků?:


 

 

Spokojenost zákazníků

 • Certifikáty: Ověřeno zákazníky a Garance nákupu
Ověřeno zákazníky a Garance nákupu

 

 

Více hmoty na 3D odlitky - 200g prášku na výrobu formy

 • Každá 3D Memories odlévací sada obsahuje 200g prášku na výrobu formy.
 • Toto množství by Vám mělo umožnit zhotovit si více 3D odlitků. Z nich si následně můžete vybrat ten nejlepší pro umístění do rámečku.
 • Dále si můžete zakoupit samostatný prášek na výrobu 3D odlévací formy (150g) a zhotovit si ještě více 3D odlitků, kterými můžete obdarovat své blízké nebo zhotovit 3D odlitek i starším sourozencům.

Více hmoty na 3D odlitky

 

Extra hluboké rámečky

Extra hluboké dřevěné rámečky - 45 mm

 

Velmi kvalitně zpracované dřevěné rámečky a kvalitní pasparty

 • Naše rámečky jsou vyráběny na zakázku rodinným rámařstvím s více než stoletou tradicí. Jako materiál je použito olšové a tropické dřevo.
 • Extra hluboké rámečky z olšového dřeva jsou výjimečné nejen svojí hloubkou 45mm, kterou nabízíme jako jediní na českém trhu, ale i vysokou kvalitou zpracování. Navíc jsou ošetřeny pravým včelím voskem, který jim dodává přirozenou ochranu.
 • Se stejnou precizností jsou vyráběny i rámečky z tropického dřeva, které jsou ošetřeny kvalitním lakem.
 • Každá 3D Memories odlévací sada s rámečkem obsahuje značkové pasparty s moderními barvami vždy pro chlapečka a pro holčičku. Celkem si můžete vybrat z 6 barevných odstínů: růžová, modrá, žlutozelená, oranžová, lila, tmavě hnědá.
 • Kvalitní pevné pasparty (1,4 mm). Nabnízíme tyto odstíny: modrou, růžovou, oranžovou, žlutozelenou, lila, hnědou
 • jednoduché a spolehlivé připevnění paspart a fotografie do rámečku bez použití lepidla nebo hřebíčků.
Kvalitně zpracované rámečky

 

Bezpečné použítí - atest SZÚ

Bezpečné použití pro Vás i Vaše miminka

 • Prášek z mořských řas potřebný k výrobě 3D Memories odlévací formy je zcela bezpečný.
 • Jeho zdravotní nezávadnost a šetrnost k pokožce miminek byly testovány Státním zdravotním ústavem v Praze (SZÚ), kde úspěšně prošel chemickým a mikrobiologickým vyšetřením, zkouškou na přítomnost těžkých kovů a testem stanovení kožní snášenlivosti. Splňuje tak požadavky zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a vyhlášky MZ č. 84/2001 Sb., o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let.
 • Prášek dále obsahuje šetrný barevný indikátor (bez agresivních látek, které mohou dráždit pokožku), který Vám pomůže při přípravě odlévací formy změnou barvy určit fázi pracovního postupu.

 

3D Memories odlitky a otisky zachytí i nejmenší detaily oproti běžnému otisku

 • Odlévací hmota je tekutá, takže se snadno dostane i do malých skulinek mezi prstíčky miminek. Jistě budete sami překvapeni, jak přesně 3D odlitek zachytí všechny jemné vrásky a nehtíky, stejně tak jako velikost a tvar ručiček i nožiček.
 • Při vytváření 3D Memories odlitku noříte odlévanou ručičku nebo nožičku do tekuté odlévací hmoty, kdežto u běžného otisku vtlačujete ručičku nebo nožičku do tužší otiskovací hmoty, což deformuje jejich tvar a velikost. Po následném odlití sádrou takový odlitek z otiskovací hmoty neodpovídá příliš realitě.
 • To je důvod, proč v naší nabídce běžné otiskovací hmoty nenajdete.
Zachyení detailu
3D Memories odlitky, otisky

3D Memories odlitky

zvětšit obrázek

 

Opravdu kompletní sady

Jediné opravdu kompletní sady

 • 3D Memories odlévací sady s rámečky s rámečky obsahují vše potřebné. Nemusíte si například lámat hlavu, v jaké nádobě a čím rozmícháte sádru, pomocí čeho připevníte 3D odlitek na zadní stranu rámečku, jak rámeček zavěsíte na zeď apod..
 • Odlévací sady s rámečky obsahují:
  • 200g prášku z mořských řas pro výrobu 3D odlévací formy
   200g kvalitní tvrzené sádry
   rámeček z kvalitního dřeva, pasparty - vždy barevnou variantu pro holčičku a chlapečka, odlévací misky, špachtli na míchání, háček na zavěšení, brusný papír pro konečnou úpravu zadní strany odlitku, oboustranný lepící pěnový štítek, zastřelené plíšky pro uchycení zadní strany rámečku a podrobný návod. Osah jednotlivých 3D Memories odlévacích sad se liší, podrobný obsah jednotlivých sad viz. 3D Memories odlévací sady.
 • *týká se pouze sad s rámečky

 

V Praze možnost doručení naším 3D Memories kurýrem

 • Po předchozí domluvě je možné dodání zboží naším kurýrem 3D Memories na některé z následujících míst v Praze: Smíchovské nádraží, Anděl, Karlovo náměstí, Národní třída, Václavské náměstí, Náměstí Bratří Synků, Vyšehrad, Zbraslav, Radotín, Černošice. Na přání Vás zákazníků, je nyní možné předání zboží v uvedených lokalitách také na zastávkách MHD.
3D Memories kurýr

 Levná doprava


Expedice zboží každý pracovní den - levné poštovné

 • Zboží expedujeme zpravidla každý pracovní den. Nabízíme několik způsobů doručení za nízké ceny oštovného.

 Pro naše přátele z Facebooku a na opakovaný nákup sleva na zboží 5%

 


Slevy pro fanoušky z Facebooku a při opakovaném nákupu

 

Výdejní místa

Výdejní místa

 • Výdejní místo >  Oprava obuvi - Expres Servis Praha
  Legerova pasáž - podchod pod ulicí Legerova, nad stanicí metra Muzeum, směrem k Vinohradské ulici. Mapa
 • Výdejní místo >  3D Memories
  Po předem domluveném termínu odběru si můžete zboží vyzvednout přímo na adrese: Spotřebitelská 484, 155 31 Praha 5 - Lipence. Mapa
 • Výdejní místo >  Zásilkovna.cz
  Mapa výdejních míst