Infolinka
Rádi Vám zavoláme zpět.
Dárkové poukazy na stříbrené osobní šperky 3D Memories
Ověřeno zákazníky
Heuréka - Garance nákupu
Záruka kvality a bezpečnosti odlitků a otisků nožiček a ručiček pro děti od 0 letBarva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků

Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků
Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků

Vytvoření otisku dětské ručičky nebo nožičky je velmi jednoduché. Barvy na otisky jsou zdravotně nezávadné již pro miminka od 0 let. 

Více informací ...
Cena s DPH
78,-

Cena bez DPH
64,-


* Barevný odstín:

Dostupnost:
není skladem
ks
Barva na otisky dětských ručiček a nožiček do fotoalb, deníčků a rámečků
Těší nás, že Vám můžeme nabídnout něco nového pro Vás i Vaše drobečky a zároveň něco na co budete všichni rádi vzpomínat.
Přinášíme Vám barvy na otisky dětských ručiček a nožiček.

Barvy na dětské otisky ručiček a nožiček
Barvy na dětské otisky ručiček a nožiček


  • Barvy jsou zdravotně a ekologicky nezávadné, dermatologicky testované, lze je snadno smýt vodou.
  • Práce s nimi je díky jejich krémové konzistenci velice jednoduchá. Barvu nanesete na ručičku nebo nožičku, rozetřete do tenké vrstvy a poté ručičku nebo nožičku přitisknete na podklad, na kterém chcete vytvořit otisk.
  • Výsledné barevné otisky mají hezké a výrazné barvy s detailním vykreslením vrásek na kůži.
  • Barevné otisky můžete vytvářet do deníčků a fotoalb svých miminek, ale i starší dětí a to v různém časovém období a zachytit tak jejich růst.
  • Barvy pro otisky ručiček a nožiček lze také kombinovat s našimi odlévacími sadami nebo s našim oznámením o narození miminka. V rámečku můžete mít umístěn jak 3D odlitek (bílý nebo s patinou), tak barevný otisk ručičky nebo nožičky (viz foto níže).
Odstíny barev: červená, zelená a modrá.
Obsah jedné dózy kolorovací barvy na otisky dětských ručiček a nožiček: 15g krémové barvy
(toto množství vystačí na 30 otisků ručiček 2,5 letého dítěte)


Poštovné u objednávky SAMOSTATNÝCH barev je v případě platby předem 50,- Kč. Platba na dobírku + 30,- Kč
od 0 let
od 0 let