Infolinka
Rádi Vám zavoláme zpět.
Dárkové poukazy na stříbrené osobní šperky 3D Memories
Ověřeno zákazníky
Heuréka - Garance nákupu
Záruka kvality a bezpečnosti odlitků a otisků nožiček a ručiček pro děti od 0 letProfesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí

Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí
Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí

Komfortní a profesionální zhotovení 3D odlitku ručiček a nožiček Vašeho miminka i starších dětí. 

Více informací ...
Cena s DPH
899,-

Cena bez DPH
743,-


* Počet odlitků:

* Výběr kolorovací barvy:


* Výběr rámečků / podstavce:

* Výběr pasparty:
Dostupnost:
Na skladě
ks
Profesionální zhotovení 3D odlitků nožiček a ručiček dětí
Již 6 let společně s Vámi vytváříme jedinečné 3D odlitky ručiček a nožiček Vašich dětí. Zachycení neopakovatelných okamžiků ve Vašem životě a spolupráce s Vámi nám dělá radost a je pro nás inspirací.

3D odlitky ručiček a nožiček na klíč
3D odlitky ručiček a nožiček na klíč
3D odlitek ručičky v dlaních
3D odlitky ručiček a nožiček na klíč


Jaké jsou výhody profesionálního odlévání:

  • Dlouholeté zkušenosti s odléváním miminek i starších dětí.
  • Osobní přístup a precizní zpracování.
  • Komfortní a profesionální zhotovení 3D odlitku ručiček a nožiček Vašeho miminka, starších dětí a zhotovení rodinného odlitku.
  • Odlévání (výroba 3D odlévací formy) ve spolupráci s Vámi a Vaším dítětem trvá přibližně jednu hodinu. My se následně postaráme o vše ostatní.
  • 3D odlitky rámujeme do kvalitních dřevěných rámečků v barevném provedení dle Vašeho přání.
  • Originální památka v podobě 3D odlitku ručičky nebo nožičky.
  • Zhotovení 3D odlitku "na klíč" je rovněž originálním a nezapomenutelným dárkem. Potěšte své blízké dárkovou poukázkou .
  • Odlévání probíhá v Salonu Lili - V Bílce 684, Praha 5 - Zbraslav. Možnost parkování. Dostupnost MHD - zastávky autobusových linek v okolí 129, 241, 243, 318, 360. - Mapa.


Na objednání minimálně týden předem.

Termín zhotovení: 2-4 týdny. Z důvodu dovolených je během července a srpna termín zhotovení cca 3 - 6 týdnů.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na telefonním čísle: 603 588 179Profesionální vytvoření 3D odlitku nožičky nebo ručičky


Vytvoření 3D odlitkuPodrobný postup, jak vytváříme 3D odlitek nožičky nebo řučičky.
Krásná vzpomínka
 

Kolorovací barvy

Barvy pro kolorování 3D odlitků ručiček a nožiček miminek - stříbrná, bronzová, zlatá, černá, bílá.

Kvalitní kolorovací barvy, které dodají Vašim 3D odlitkům jedinečný vzhled.
Krásná vzpomínka
 

Barevné pasparty

barevné pasparty

Používáme jedny z nejkvalitnějších barevných paspartovacích kartonů. Jejich pevnost zajišťuje tloušťka 1,4 mm. Na výběr z šesti barevných odstínů.