Infolinka
Rádi Vám zavoláme zpět.
Dárkové poukazy na stříbrené osobní šperky 3D Memories
Ověřeno zákazníky
Heuréka - Garance nákupu
Záruka kvality a bezpečnosti odlitků a otisků nožiček a ručiček pro děti od 0 let3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček s extra hlubokým bílým dvojrámečkem

3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček s extra hlubokým bílým dvojrámečkem
3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček s extra hlubokým bílým dvojrámečkem 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček s extra hlubokým bílým dvojrámečkem 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček s extra hlubokým bílým dvojrámečkem 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček s extra hlubokým bílým dvojrámečkem 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček s extra hlubokým bílým dvojrámečkem 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček s extra hlubokým bílým dvojrámečkem 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček s extra hlubokým bílým dvojrámečkem

3D odlévací sada s extra hlubokým bílým dvojrámečkem pouze od 3D Memories. V rámečku je prostor pro umístění fotografie a 3D odlitků nožiček a ručiček. 

Více informací ...
Cena s DPH
1 098,-

Cena bez DPH
907,-


* Varianta odlévací sady:

Dostupnost:
Na skladě
ks
3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček s extra hlubokým bílým dvojrámečkem
  • Tato 3D odlévací sada s extrahlubokým bílým rámečkem je tím nejlepším dárkem pro nastávající rodiče, kteří chtějí dopřát svým dětem to nejlepší - prvotřídní kvalituneopakovatelnou vzpomínku a moderní design3D odlitek umístěný v extra hlubokém bílém rámečku s barevnou paspartou je zároveň i originálním a krásným dárkem pro dědečky a babičky.
  • 3D Memories odlévací sada obsahuje kvalitní extra hluboký bílý dvojrámeček, který má hloubku 45 mm. Je určen pro vložení fotografie a 3D odlitků nožiček nebo ručiček Vašeho miminka.
  • Používáme jedny z nejkvalitnějších barevných paspartovacích kartonů. Jejich pevnost zajišťuje tloušťka 1,4 mm
  • Možnost výběru ze 3 barevných variant.
  • Každá barevná varianta obsahuje 2 pasparty. Barvu pro holčičku a chlapečka.
  • Další předností této sady je jednoduché a spolehlivé připevnění pasparty a fotografie bez použití lepidla nebo hřebíčků.
od 0 let
od 0 let
200g prášku + 200g hmoty
200g prášku pro výrobu formy
200g kvalitní sádry pro výrobu 3D odlitku ručiček a nožiček dětí a miminek
pasparty
2x barevná pasparta pro holčičku a chlapečka