Infolinka
Rádi Vám zavoláme zpět.
Dárkové poukazy na stříbrené osobní šperky 3D Memories
Ověřeno zákazníky
Heuréka - Garance nákupu
Záruka kvality a bezpečnosti odlitků a otisků nožiček a ručiček pro děti od 0 let3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček

3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček
3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček

3D odlévací sada obsahuje hladký lakovaný rámeček z tropického dřeva. Ve spojení s moderními kvalitními paspartami se stává originálním dekorací dětského pokojíčku. 

Více informací ...
Cena s DPH
498,-

Cena bez DPH
412,-


* Varianta odlévací sady:

Dostupnost:
Na skladě
ks
3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - mělký rámeček
  • Tato 3D Memories odlévací sada s rámeček  je krásný dárek pro nastávající rodiče. 3D odlitky vytvořené pomocí této sady jsou také originálním dárkem pro dědečky a babičky.
  • Používáme jedny z nejkvalitnějších barevných paspartovacích kartonů. Jejich pevnost zajišťuje tloušťka 1,4 mm
  • Možnost výběru ze 3 barevných variant. (viz. níže)
  • Každá barevná varianta obsahuje 2 pasparty. Barvu pro holčičku a chlapečka. Po otočení barevné pasparty získáte paspartu bílou.
  • Jednoduché a spolehlivé připevnění pasparty bez použití lepidla nebo hřebíčků.
od 0 let
od 0 let
200g prášku + 200g hmoty
200g prášku pro výrobu formy
200g kvalitní sádry pro výrobu 3D odlitku ručiček a nožiček dětí a miminek
pasparty
2x barevná pasparta pro holčičku a chlapečka