Infolinka
Rádi Vám zavoláme zpět.
Dárkové poukazy na stříbrené osobní šperky 3D Memories
Ověřeno zákazníky
Heuréka - Garance nákupu
Záruka kvality a bezpečnosti odlitků a otisků nožiček a ručiček pro děti od 0 let3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé

3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé
3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé 3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé

3D odlitek ručiček a nožiček s fotografií vašeho děťátka v  bílých rámečcích bude opravdu krásnou vzpomínkou pro Vaše děťátko, nebo originálním dárkem pro dědečky a babičky.

Více informací ...
Cena s DPH
678,-

Cena bez DPH
560,-


* Varianta odlévací sady:

Dostupnost:
Na skladě
ks
3D Memories odlévací sada baby pro 3D odlitek ručiček a nožiček - dva rámečky bílé
  • Tato odlévací sada Vás jistě zaujme nejen kvalitními rámečky, kvalitními barevnými paspartami, ale i možností umístění fotografie vašeho děťátka do jednoho z rámečků. Díky tomu můžete mít i originální a krásnou dekoraci dětského pokojíčku nebo babičina obývacího pokoje. Pokud máte dvojčátka nebo má Vaše miminko staršího sourozence a chcete 3D odlitek pro oba (aby to jednomu z nich nebylo líto), umožňuje tato 3D Memories odlévací sada použít oba rámečky pouze pro 3D odlitky ručiček a nožiček obou sorozenců.
  • Používáme jedny z nejkvalitnějších barevných paspartovacích kartonů. Jejich pevnost zajišťuje tloušťka 1,4 mm
  • Možnost výběru ze 3 barevných variant. viz. níže)
  • Každá barevná varianta obsahuje 2 pasparty. Barvu pro holčičku a chlapečka. Po otočení barevné pasparty získáte paspartu bílou.
  • Jednoduché a spolehlivé připevnění pasparty a fotografie bez použití lepidla nebo hřebíčků.
od 0 let
od 0 let
200g prášku + 200g hmoty
200g prášku pro výrobu formy
200g kvalitní sádry pro výrobu 3D odlitku ručiček a nožiček dětí a miminek
pasparty
2x barevná pasparta pro holčičku a chlapečka